Ecolodge Uh May
Το ξενοδοχείο Ecolodge Uh May Francisco Uh May διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Templo "La nueva Jerusalem" είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Isla Mujeres απέχει 133 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πλάγια Ντελ Κάρμεν85 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Ecolodge Uh May αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πλάγια Ντελ Κάρμεν βρίσκεται σε απόσταση 85 χλμ. από τo ξενοδοχείο Ecolodge Uh May. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Ecolodge Uh May;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Ecolodge Uh May στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Ecolodge Uh May;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Ecolodge Uh May ξεκινούν από 83$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.